Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mirage Hotel

The beach, coolness and tranquility are all in One, it is called “MIRAGE” Hotel. This is the place where you can find a clean seaside by the Adriatic Sea, great coast sites, cool and healthy climate, and you are also in vicinity of historical monuments and sites. You will have unforgettable holidays at our hotel, high quality of services and the best competitive prices in the area. The cool breeze of pine forest, its tranquility...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 03-06-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mirage Hotel me vendodhje ne Golem eshte ne kerkim te Punonjese Pastrimi 

Permbledhja e pozicionit:


Kryen pastrimin e ambjenteve te hotelit dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.

Detyrat:
- Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen.
- Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte.
- Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes.
- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. Kualifikimet
- Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion
- Te karakterizohet nga korrektesia.
- Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget. Shënime

Dergoni CV tuaj ne adresen:  i[email protected]

Per me shume informacion  telefononi ne:  +355 694733283


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".