Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Maritim Hotel Plaza Tirana

Maritim Hotel Plaza Tirana is quite simply the place to be in this vibrant city.

Ideally located in downtown Tirana set within the shopping and business district, the hotel is only 3 minutes from the House of Parliament, the National Art Gallery, the Opera and Ballet Theater and the popular Ensemble Theater, This newly built hotel, is the ideal choice for business and leisure travelers alike offering unique services and...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga;Abdi Toptani, Nr18,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sanitare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Maritim Hotel Plaza Tirana po kerkon kandidate te pershtatshem per pozicionet e lira ne Departamentin e Housekeeping (Pastrimit).
Pozicioni: Punonjese e Pastrimit te Dhomave

Detyrat

QELLIMI I PUNES:

 • Te pastroje numrin e caktuar te dhomave sipas standartit te pastertise dhe te higjenes se kerkuar nga hoteli.

PERGJEGJESITE KRYESORE:

 • Te sigurohet qe te gjitha zonat qe jane nen pergjegjesine e tij/saj jane te mirembajtura ne nivelet me te larta te pastertise dhe rregullsise.
 • Te mirembaje uniformen, pajisjet, carcafet etj sipas standarteve te percaktuara.
 • Te sigurohet qe dhomat jane pastruar, furnizuar dhe kontrolluar sipas percaktimeve perkatese.
 • Te mirembaje krevatet, dysheket dhe jastiqet sipas standarteve.
 • Te ndryshoje dhe rregulloje carcafet, furnizimet e dhomes, perdet, dushet.
 • Te regjistroje sendet e humbura dhe te saktesoje detajet.

Kualifikimet

 • Minimumi 2 vite eksperience ne hoteleri.
 • Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet me te pershtatshem per kete pozicion pune do te kontaktohen nepermjet telefonit ose me e-mail. [email protected]

*Ne respektim te Ligjit Nr.9887, date 10.3.2008 per Mbrojtjen e te Dhenave Personale i gjithe informacioni i dergeruar nepermjet CV tuaj do te trajtohet ne menyre konfidenciale dhe nuk do t'i shperndahet asnje pale te trete.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".