Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Xheko Imperial

The Xheko Imperial Hotel is located in the center of city, in an ideal location on “Ibrahim Rugova” street, just behind the Albanian Presidency and close to the National Park of Tirana.The history of the Xheko Imperial Hotel began with two brothers, Agron and Albert Xheko, each who had more than 30 years experience in hospitality industry, specializing in hotel and cuisine.In 1977, Agron started as a cook at the Dajti Hotel and gra...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-11-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent i Ruajtjes Fizike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Xheko Imperial eshte ne kerkim te nje Punonjes Sigurie Objekti.

Detyrat

 • Kontrollon dhe ruan godinen dhe vendet e parkimit të paguara nga kompania;
 • Kujdeset për respektimin e procedurave dhe rregullores së brendshme;
 • Kontrollon respektimin e procedurave të sigurisë;
 • Monitoron respektimin e procedurave në rast zjarri;
 • Informon punonjësit mbi cdo cështje të sigurisë në punë;
 • Ndërhyn në qetësimin e situatave problematike qe mund te krijohen.
 • Ndërhyn sipas rregullores në raste të vjedhjeve apo të dëmtimeve të pronës së kompanisë.

Kualifikimet

 • Të zotëroje patente per drejtim automjeti.
 • Minimalisht 2 vite eksperiencë pune në pozicion të njëjtë.
 • Njohja e gjuhes angleze.
 • Preferohet mosha deri ne 40 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected] ose

Telefononi per me shume informacion tek +355 68 202 9777 dhe mund te paraqiteni tek Recepsioni me CV tuaj.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".