Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VANTO home

Vanto ofron pajisjet shtëpiake unike SMEG, fitues i çmimeve ndërkombëtar, për kuzhinën tuaj. Smeg i dizenjuar nga arkitektë dhe stilistë të njohur ndërkombëtarisht mund ta gjeni në Vanto, si distributori zyrtar i produkteve SMEG në Shqipëri.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Dyqani Smeg, Rr. Gjik Kuqali (ish shushica).
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 600 0058

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-11-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vanto Home, nje nga kompanite me te suksesshme ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektroshtepiake, kerkon te punesoje nje punonjes ne sektorin e pas-shitjes.

Detyrat

1. Diagnostikim te problematikave te pajisjeve (ne ambjentet e klientit & te servisit).
2. Identifikim te pjeseve te kembimit te nevojshme per procesin e riparimit.
3. Montim te pajisjeve elektroshtepiake inkaso.
4. Transport pajisjesh brenda dhe jashte qytetit te Tiranes.  

Kualifikimet

1. Eksperience e meparshme ne te njejten fushe (e domosdoshme).
2. Te kete perfunduar shkolle profesionale (e preferueshme) ose kurs profesional.
3. Te kete aftesi shume te mira komunikimi. 
4. Te disponoje Leje Drejtimi Automjeti –Patente.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".