Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVorë, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania LBL Pack, e cila operon në sektorin e prodhim, ambalazhim dhe distribucionit, kërkon të punësojë: Punonjës në linjën Prodhimit/Ambalazhimit (M)

Detyrat

Aplikanti duhet t'i përmbahet këtyre detyrave:
• Operon dhe mirëmban makineritë e paketimit me të cilat duhet të punojë.
• Të marrë përsipër të gjitha proceset që lidhen me rolin e tij në prodhim.
• Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
• Të jetë i komunikueshëm me kolegët dhe i gatshëm në çdo kohë të japë ndihmën e tij për nevojat e kompanisë.
• Të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.

Kualifikimet

• Të ketë përfunduar arsimin e mesëm. 
• Të ketë eksperiencë në linjën e prodhimit/ambalazhimit.
• Aftësi të mira komunikimi.
• Aftësi për të punuar në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund  të telefonojnë në numrin e tel: +355 69 207 8140
Adresa: Vorë - Tiranë, pranë Restorant Vai Piano.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LBL Pack

Kompania LBL Pack operon në sektorin e prodhim/distribucionit. LBL Pack shpk prodhon një gamë të plotë të kontenierëve alumin të ushqimit.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto LBL Pack në WhatsApp Punët aktive të kompanisë