Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86376

Punonjes Magazine

Sarandë, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor Magazine

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kadiu Group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në Shqiperi, me nje eksperience mbi 30 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne Shqiperi, po kerkon Sistemues per qytetin e Sarandes.


Detyrat

  • Pranimi i mallërave ne magazine.
  • Sistemimi i mallit ne rafte.
  • Skanimi i mallit sipas procedures.
  • Nxjerrja e mallit nga raftet sipas porosive.

Kualifikimet

  • Te kete arsim te mesem.
  • Te kete deshire per te punuar.
  • Te jete me banim ne qytetin e Sarandes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Përfitimet tuaja:

  • Vend pune modern dhe të sigurte
  • Pagë mbi mesatare dhe të rregullt
  • Dreka ofrohet nga kompania ne ambjentet e saj.

Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresën: [email protected] ose ne nr tel: 0689073578


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kadiu.al


Grupi Kadiu

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duke u zgjeruar gjithmonë e më shumë, duke e cuar ne 30 numrin e këtyre kompanive.

Me rritje të vazhdueshme të biznesit në shifrat 25%-30% në vit, me staf prej më shumë se 100 punonjesish (që shtohet dita-ditës), me një shtrirje të konsideruesheme të njësive të shitjes në të gjithë Shqipërinë, Kadiu SH.A ka treguar se është një kompani mjaft e fuqishme dhe e organizuar, që imponon respekt dhe reputacion në Treg.

GRUPI KADIU perfshin disa kompani ne fushen e produkteve dhe sherbimeve si vijon:

KADIU Sh.a – Ne fushen e tregtise se pjeseve te kembimit per automjete, autoservise sherbimi dhe me pika shitje me pakice ne Tirane, Durres, Elbasan, Fier, Vlore, Shkoder, Korce, dhe Gjirokaster.

TENDENCE – 3A Sh.p.k – Perfaqesia e RENAULT, DACIA, NISSAN ne fushen e tregetise se Automjeteve dhe pjeseve te kembimit.

JURREI Sh.p.k – Qendra e Biznesit GALAKTIK SHOPING CENTRE ne qytetin e Durresit me shumellojshmeri dyqanesh ne fushen e Modes, Bar&Restorant, Artikujve te Kuzhines, Veshjeve Sportive, Veshjeve per Femije, Supermarkete CONAD me vendodhje ne qendren e biznesit dhe me I riu prane qendres se qytetit te Durresit.

KAST Sh.p.k – Ne fushen e tregtise me shumice te veglave te punes dhe pajisjeve te specialicuara per ndertim. Gjithashtu ketu tregtohet markat me te njohura sa I perket fushes se veglave profesionale per autoservise.


INFORMACIONE KONTAKTI