Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86396

Punonjes Fabrike Durres

Durres, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor Fabrike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania jone Shumekombeshe e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar po kerkon te rritet dhe te zhvillohet !
Ne jemi nje nga kompanite me te suksesshme e me te organizuara ne tregun shqiptar
dhe operojme sipas kodit te punes duke respektuar te gjitha te drejtat e punetoreve.

Ne kete faze te punes jemi duke kerkuar pjesetare te rinj ne skuadren tone :

Kerkohen Punetore Meshkuj ne procesin e Injektimit.

Kualifikimet

  • Te kete deshire per te mesuar.
  • Te bashkepunoje ne grup.

Kompania operon sipas rregullores se kodit te punes, me kushte shume te mira pune dhe paga te kenaqshme duke filluar nga 50,000 lek ne muaj.

  • Transporti falas ;
  • 4 jave pushime ne vit;
  • Festa kombetare te paguara.

Te interesuarit duhet te kontaktojne Cel: 0694569720


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Protec Shoes

Protec Shoes