Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Ndermjetesimi per shitjen dhe marketimin e pasurive te paluajtshme dhe aseteve te ndryshme. Sherbime konsulence ne fushen e menaxhimit dhe marketimit te produkteve rezidenciale, komerciale, etj, dhe aseteve.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3, kati 21, Ap.Nr.163
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 02-06-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe menaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, të Kompanisë. Balfin Real Estate është pjesë e Balfin Group me një fokus më të drejtpërdrejtë në shitjen dhe marketimin e pasurive të patundshme dhe aseteve të ndryshme, duke ofruar edhe një ekspertizë të re në treg. Pozicioni:                    Punonjes/e Pastrimi Departamenti:           Shërbimeve dhe Aseteve Vendndodhja:             Projekti Green Coast Palasë/Vlorë   Përmbledhja e Pozicionit:
Punonjesi I Pastrimit ka per detyre pastrimin dhe mirembajtjen e hapesirave te nevojshme (objekte rezidenciale) për t'u siguruar që i plotëson të gjitha kërkesat e higjienës dhe siguron një hapësirë ​​të rehatshme për banorët ose punonjësit.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë Kryesore Pastrimi I objekteve rezidenciale Monitorimi i furnizimeve për pastrim dhe porosia sipas nevojës Heqja e mbeturinave nga koshat Raportimi i punes tek menaxheri   Detyra te tjera: Pastrimi i mobiljeve Ruajtja e një zone të pastër të kuzhinës Regullimi i shtretërve dhe ndërrimi i rrobave Pastrimi dhe higjenizimi i tualeteve, dusheve / vaskave

Kualifikimet

Eksperiencat dhe aftësi të tjera: Të jetë e shkathet, korrekte dhe te shfaqe seriozitet ndaj punes Organizuese e mire e dites së punës Sjellje etike dhe e përgjegjshme Kriteret e kerkuara: Të jetë i gatshëm të punojë jashtë vendbanimit Fleksibël të punojë me turne Kompania Balfin Real Estate do të mbulojë të gjitha kostot e akomodimit, transportit, ushqimit për të gjithë stafin. Mënyra e aplikimit: Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre në adresën [email protected] me subjekt BRE_0920 Afati i dorëzimit:  10/05/2020 Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë. *Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".