Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-08-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
10

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit "Profesionisti", për llogari të një Klienti lider në sektorin prodhimit dhe distribucionit të profileve të aluminit, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës Punëtorë në Linjë Prodhimi (M)


Detyrat

 • Përgjegjës për linjën e prodhimit ose pozicionin ku i caktohet në prodhim;
 • Të ketë kujdes të veçantë gjatë proçesit të prodhimit;
 • Asiston ose zëvëndëson koleget tjerë sipas nevojës;
 • Detyra të tjera që mund të caktohen duke marrë parasysh pozicionin e punës.

Kualifikimet

 • Të kenë përfunduar shkollimin e mesëm;
 • Përbën avantazh në përzgjedhje personat që kanë ndjekur shkollën e mesme profesionale në fushën e mekanikës ose në fusha te ngjashme.
 • Gatishmëria për të ndjekur udhëzimet e sigurisë në çdo kohë Gjendje e mirë fizike.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Të ketë personalitet të qetë dhe integritet të lartë;
 • Të jetë person që e kupton dhe e respekton hierarkinë;
 • Të jetë i aftë të punoj në grup.
 • Të jetë i motivuar dhe i kujdesshëm në detyrat që i caktohen;
 • Përparësi kanë kandidatët që kanë eksperiencë pune në fusha të ngjashme për të cilën aplikoni;
 • Përparësi kanë kanditatët që kanë njohuri për makineritë prodhuese;  

Kompania Ofron:

 • Puna 5 ditë në javë (40 orë në javë)
 • Transport vajtje-ardhje nga Qendra & Unaza e Madhe e Tiranës Puna bëhet me turne (2 turne)
 • Paga e gjitha e deklarur në Tatime dhe paguar në Banke plus sigurimet e plota të paguara nga Kompania.
 • Pagë të trembëdhjetë plus shpërblim vjetor për arritje rezultatesh.
 • Pushime vjetore të paguara Festa Zyrtare të paguara Mbulim privat shëndetësor falas.  

Në rast se posedoni cilësitë e listuara më sipër, ju lutem të dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar pozicionin në fjalë në adresën tonë elektronike: [email protected] ose mund të kontaktoni në numrin e kontaktit: +355 68 208 1357
"Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".