Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punetor
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ''Marea Resort'' (Kavajë), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhërmi), ''Plazhi i Gurtë'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandë) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice. 
Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj në Departamentin Juridik, në pozicionin: Punëtor Qeramike  
Përshkrim I Përgjithshëm I Punës: Puna konsiston ne parapërgatitjen e lëndës së parë për skulptorët.

Kushtet e Punës:

  • Orari I Punes: Punohet nga e Hëna në të Shtunë, ora 07:30 – 16:00.
  • Ofrohen kushte të mira pune dhe page e kënaqshme.
  • Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", A0/1, Selitë, Tiranë.

Detyrat

  • Disa nga detyrat të cilat duhen te përmbushen janë:
  • Mbushja dhe zbrazja e perzieresit me lende te pare.
  • Transportin e prodhimeve prenda dhe jashtë repartit të prodhimit.
  • Sistemime si dhe zmerilim produktesh.

Kualifikimet

  • Përparësi do të kenë kandiatët të cilët kanë minimalisht 1 vit eksperience të mëparshme pune në këtë fushë.
  • Mosha e kërkuar nën 45 vjeç.
  • Të jenë të komunikueshem dhe bashkëpunues.

Shënime


Të interesuarit lutem të kontaktojnë në nr tonë të kontaktit: 068 40 52 085
Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selitë, Tiranë


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort&rsquo...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë