Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78314

Punetor/Montator Reklamash

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

Next Promotion & Advertising kerkon Punetor/Montator Reklamash


Kualifikimet

Kriteret

  • Te kete eksperience pune te ngjashme (ne fushen e reklamave, marangozi, montime etj.)
  • Te kete deshire per te mesuar e per tu zhvilluar ne disa detyra te ndryshme
  • Te jete i/e fokusuar per te arritur objektivat e perbashketa.
  • Mosha e kerkuar eshte 25-45 vjec
  • Te disponoje patente te klasit B 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

  • Te qenit pjese e nje kompanie me eksperience 15 vjecare.
  • Orar pune fikse 9:00-17:30 prane zyrave tona ne qender te Tiranes.
  • Page e kenaqshme neto dhe mundesi per tu zhvilluar si financiarisht ashtu dhe profesionalisht

Per cdo informacion kontaktoni ne numrat tane te telefonit: 0696055171 ose 0682060383

ose me ane te email [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Next Promotion & Advertising

Next Promotion & Advertising


INFORMACIONE KONTAKTI