Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric”, “Philips”,“General Electric”, “Vimar”, “Vortice”, “Arnocanali”, “Special Cavi Baldasari”, “Femi CZ”, “Electrocanali”, "Bosch" etj. Pa...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 4538 449
 • Mobile: 00355 4 4538 440

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-08-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

ITE GRUP paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. ITE GRUP në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësues I firmave më prestigjioze në botë.

Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips,General Electric, Vimar,  Bosch etj. Partneret e zgjedhur paraqesin në çdo kohë cilësi të produkteve dhe shërbimeve të tyre, duke ofruar standarde të larta dhe garantuar suksesin e "ITE GRUP". Shoqëria projekton dhe implementon me sukses objekte civile dhe industriale. Kjo realizohet në sajë të ngritjes dhe organizimit të strukturave përkatese, të përbëra me specialistë të kualifikuar dhe me eksperiencë.

Pozocioni: Punetor Magazine

Departamenti: Magazine
Vendndodhja: Tirane 

Posti i punes perfshin perfshin pergjegjesite e meposhtme por edhe detyra te tjera qe mund te caktohen nga Supervizori:

Detyrat

 • Mban paster dhe te rregullt magazinen duke u kujdesur ne menyre ditore.
 • Sistemon ne menyre te vazhdueshme kategorine per te cilen eshte pergjgjes apo qe i delegohet nga pergjgjegjesi magazines.
 • Pergatit porosine e artikujve sipas kerkeses
 • Ben ngarkim- shkarkim te kamionave me mjetet e kompanise.

Kualifikimet

Aftesite dhe Kualifikimet

 • Komunikim te mire dhe profesional me te gjithe stafin.
 • Aftesi per te kryer detyra ne menyre profesionale brenda etikes se punes.
 • Te jete i pergjegjshem dhe korrekt.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar te dergojne CV vetem me email prane Departamentit te Burimeve Njerezore : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".