Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Eurolab Internacional grup Sh.p.k, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall pozicionin vakant: Punëtor Magazine

Detyrat

  • Pergjegjes per ngarkim-shkarkimin e makinave, marrjen e porosive, perpunimin e flete-ngarkesave, checkimin, ambalazhimin e produkteve, paketimin, emertimin e dergesave dhe hyrjeve te reja.
  • Te vendose ne platforme per ngarkim produktet e bera gati per shperndarje.
  • Te vendose materialet e ardhura per ne destinacionin e tyre ne magazine sipas emertimit, bar-kodit, skadences.
  • Te kryeje kontrollin e mirembajtjes per parandalimin e probleme te transpaletave elektrike/dore.
  • Duhet te kryeje detyrat e tij sipas procedurave operacionale standarte dhe sipas Rregullores se Sigurise ne Pune.
  • Te paketoje produktet qe jane bere gati per dergesa (te mbledhe ambalazhimin, kutite, emertimet) dhe materialet publicitare.

Kualifikimet

  • Te kete 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
  • Te kete aftesi te mira komunikimi.
  • Te kete aftesi te punes ne grup.
  • Mosha deri ne 35vjeç.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund te na kontaktojne ne adresat e meposhtme:  E-mail: [email protected] 
Tel: 068 60 67 555


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon tregtine dhe distribucionin ne 8 shtete ne Rajonin e Ballkanit Perendimore, Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Ma...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë