Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83883

Punëtor Fabrike Durrës

Durres, Shqipëri 14-12-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

14-12-2023

---

---


Përshkrimi

ALBSTEEL shpk  është kompania më e madhe vendase & në rajon në sektorin e prodhimit dhe tregëtimit të produkteve metalike si llamarina, profile tubolare, profile çeliku, konstruksione metalike etj. Shoqëria "Albsteel" kërkon të punësojë punonjës në pozicionin "Punëtor Paketimi në Fabrikë". 
Ofrojme:

  • Standart të lartë të kushteve të punës;
  • Respektim të Legjislacionit lidhur me kushtet e punësimit;
  • Pagë të kënaqshme.

Detyrat

  • Paketimi i produktit në fabrikë.

Kualifikimet

  • Punëtor Fabrike (Gjinia /M);
  • Me/ Pa eksperiencë punësimi;
  • Preferohet mosha 20-40 vjeç.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV ose profilin tuaj ne: [email protected] ose ne numrin e telefonit +355 68 200 9788


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALBSTEEL

ALBSTEEL eshte kompania me e madhe vendase & ne rajon ne sektorin e prodhimit dhe tregetimit te produkteve metalike si llamarina, profile tubolare, profile çeliku, konktruskione etj.


INFORMACIONE KONTAKTI