Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albtelecom

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumator...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Albanian Telecommunication Center, Autostrada Tirane - Durres, Km7, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542291690
 • Mobile: +355672061741

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Our Company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.
You are invited to apply for the following position: Promotion Specialist

Purpose of the position:
Promotion of Albtelecom products and services in different cities in Albania.

Detyrat

Main Duties

 • Enthusiastic towards sales activities and providing to the potential customers all the necessary details and strong points of our products and services;
 • Presents products and services of the company correctly to existing and prospective customers;
 • Advertise products and services through phone calls; going door to door, staying in promotion booth, distribution of leaflets;
 • Able to regularly and precisely meet the daily/weekly/monthly schedule, flexible to adapt with its rapid changes;
 • Follows instructions, identifies and records any service quality problem and take preventive and corrective actions;
 • Able to create a Database of potential customers that are to be further contacted including all the relevant information;
 • Responsible for fulfilling the correct respective documentation for assigned contracts;
 • Responsible to escalate any relevant feedback received from potential or existing customers;
 • Very good knowledge on the latest technologies;

Kualifikimet

Requirements of the position:

 • Bachelor degree;
 • Sales oriented person;
 • Strong interpersonal and communication skills, visibility requires maintaining a professional appearance and providing a positive company image to the public, ability to persuade and influence others;
 • Excellent knowledge of English (written and spoken);
 • Available to travel, work over-time, weekends, official holidays;
 • Willing to work under pressure

Shënime


Interested candidates should apply online through www.albtelecom.al,

Deadline of application is January 31st, 2021
We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening.
HUMAN RESOURCES AND ADMINISTRATIVE AFFAIRS DEPARTMENT


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".