Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK.

Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre.
Për të forcuar ekipin tonë në Tiranë ne jemi duke kërkuar që tani Projektues/e të rrjeteve të telekomunkacionit me studime të mbaruara bachelor, master apo diplome në degët Inxhinieri, Informatike, Gjeografi, Gjeoinformatike apo degë të ngjashme me këto.

Si planifikues / projektues (m/f) për rrjetet e telekomunikacionit do të analizoni dhe konceptoni strukturat e rrjetit, zgjerimin dhe optimizimin e tyre.

Përveç pikëpamjeve ekonomike do të shikohet realizueshmëria teknike. Në veprimtarinë tuaj do jeni përgjegjës për projektimin dhe zhvillimin e rrjeteve dhe pjesëve të tyre.

Detyrat

 • Krijimi i planeve për Telekomunikacionin & Rrjetet në sistemet e gjeo-informacionit (GIS) ;
 • Dokumentimi i sipërfaqeve te traseve dhe përgatitjen e procesit të lejes (me autoritetet);
 • Krijimi i projektit te zbatimit dhe llogaritja e kostove;
 • Projektimi i gjendjes aktuale dhe te ardhshme te stacioneve te transmetimit (CAD);
 • Planifikimi i pajisjeve të telekomunikacionit, të tilla si teknologji e transmetimit, antenat, kabllot dhe krijimin e dokumenteve të ndërtimit;
 • Diskutime teknike të planifikimit me klientin.

Kualifikimet

 • Njohuri të CAD dhe sistemet e gjeo-informacionit (GIS) ;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës gjermane ;
 • Interes në temat që lidhen me sektorin e telekomunikacionit ;
 • Njohuri të sigurta të aplikacioneve standarde të MS Office, veçanërisht Excel ;
 • Aftësi analitike dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur;
 • Punë në grup dhe komunikim i mirë ;
 • Aftësitë për programim dhe databazë janë një avantazh;
 • Njohuri të gjuhës italiane janë një avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion dërgoni një CV në: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


MRK Group Albania

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK. Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë