Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83755

Projektues Teknik (Technical Designer)

Tirane, Shqipëri 11-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-12-2023

---

---


Përshkrimi

U.V.O DESIGN, e cila ofron shërbimin teknik për projektimin, prodhimin dhe montimin e pareteve ndarëse për zyra dhe institucione, në bashkëpunim me studio ndërkombëtare projektimi dhe projekte të realizuara në të gjithë globin, ka si objektiv sjelljen e standarteve Europiane në realizimin e hapësirave të brëndshme.

U.V.O DESIGN ofron mundesi punësimi për Projektues Teknik (Technical Designer) 


Kualifikimet

  • Niveli I italishtes B1
  • Arsimi : bacherol ose master ne inxhinieri ndertimi ose inxhinieri mekanike
  • Njohurit : Kerkohen njohuri te mira ne vizatime teknike dhe detajime
  • Programet: Autocad , Exel , word
  • Programe shtese si solidworks etj perbejne anvantazh
  • Eksperienca: + 2 vite , nese eshte me pak te kete punuar ne profile te ngjashme si me poshte inxhinier ndertimi ne cut design ose workshop drawings, steel detail , aluminium details , fasada dhe parete ndarese.
  • Te kete aftesi te mira kerkimore dhe intelektuale.
  • Te jete i interesuar per transfertane itali per trajnime dhe pune te ndryshme

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Natyra e punes eshte bashkpunuese dhe ne munges te informacioneve lidhur me punen ofrohet asistence.

Të interesuarit të dërgojnë CV në adresën: [email protected] ose kontaktoni ne numrin : 069 28 09 328


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
UVO DESIGN

UVO Design eshte kompani sherbimesh inxhinierike. Ne merremi me projektim dhe dizenjim ne sektore te ndryshem industrial. Partneret me te cilet bashkepunojme jane kompani te BE me eksperience shumevjecare ne fushen e tyre.


INFORMACIONE KONTAKTI