Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73829

Projektues (m/f) të rrjeteve të telekomunikacionit

Tirane, Shqipëri 09-02-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-02-2023

---

---


Përshkrimi

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK. Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre. Për të forcuar ekipin tonë në Tiranë ne jemi duke kërkuar që tani për një 

periudhë prej së paku dy vjet Projektues (m/f) të rrjeteve të telekomunkacionit me te pakten 3 vite eksperience.

 


Detyrat

Si planifikues / projektues (m/f) për rrjetet e telekomunikacionit do të analizoni dhe konceptoni strukturat e rrjetit, zgjerimin dhe optimizimin e tyre. Përveç pikëpamjeve ekonomike do të shikohet realizueshmëria teknike. Në veprimtarinë tuaj do jeni përgjegjës për projektimin dhe zhvillimin e rrjeteve dhe pjesëve të tyre. Këto detyra ju presin: 

 • Krijimi i planeve për Telekomunikacionin & Rrjetet në sistemet e gjeo-informacionit (GIS) 
 • Planifikimi i pajisjeve të telekomunikacionit, të tilla si teknologji e transmetimit, kabllot dhe krijimin e dokumenteve të ndërtimit 
 • Dokumentimi i sipërfaqeve dhe përgatitjen e procesit të miratimit (me autoritetet). 
 • Diskutime teknike të planifikimit me klientin 

Kualifikimet

Ju sillni kualifikimet e mëposhtme: 

 • Interes në temat që lidhen me sektorin e telekomunikacionit 
 • Aftësi analitike dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur 
 • Punë në grup dhe komunikim i mirë  
 • Njohuri të sigurta të aplikacioneve standarde të MS Office, veçanërisht Excel 
 • Njohuri e CAD dhe sistemet e gjeo-informacionit (GIS) 
 • Aftësitë për programim dhe databazë janë një avantazh 
 • Njohuri të gjuhës gjermane janë një avantazh 
 • Eksperience pune ne fusha të ngjashme prej të pakten 3 vjet.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dërgoni dokumentacionin e plotë e aplikimit, duke deklaruar datën e fillimit dhe pritshmërinë e pagave me e-mail: 
MRK Group Albania sh.p.k.
Aplikim – Planifikues/Projektues (m/f) 

[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
MRK Group Albania

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK. Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre.


INFORMACIONE KONTAKTI