Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Projektesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

The Project Manager will be part of the QA Support Team.


He/she will work at Star Albania premises using dedicated tools (Meistertask, Xbench, Transit,
GeSTAR, Memsource, etc.), collaborating with the Project Managers and under the supervision
of the Technical Coordinators, the Project Coordinators and the Project Management Officers.

Detyrat

Duties:

 • Project Managers will work in a dedicated software environment provided by STAR7 and
  STAR7's partners.
 • Project Managers will manage tasks assigned to them through Meistertask, based on the
  deadline and the priority each one of them has.
 • Project Managers will manage the creation of the project, assignment to translators
  and delivery to the Project Manager at STAR7 Italy.
 • Project Managers will thoroughly read the specific Guidelines created ad hoc for each
  Customer in order to be able to complete the process. 
 • Project Managers will collect questions from the translator and will manage their work to
  meet the deadline indicated by the Project Manager STAR7 Italy.
 • Project Managers will take down notes so as not to repeat the same questions/report the
  same issues again.

Kualifikimet

Required competencies:

 • Excellent attention to detail
 • Flexibility, punctuality, organization
 • Computer skills
 • Writing skills
 • Ability to maintain focus on information processing for extended periods of time
 • Ability to switch between different customers to help the overall workflow of the Clusters
 • English knowledge and a good working knowledge of a second language

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Please apply by sending an email with your CV at this email address: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AT Consulting Shpk

AT Consulting shpk eshte themeluar ne 2013 dhe eshte e specializuar ne ofrimin e konsulences mbi proceset e biznesit, optimizimin e procedurave che praktikave operacional te klienteve te saj, identifikimin e oportuniteteve dhe aspekteve qe mund te dixhitalizohen me ndihmen e sistemeve te informacionit dhe teknologjise se informacionit si dhe ofrimin e praktikave dhe standarteve te tregut ne realizimin e operacioneve te nje organiza...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë