Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
VIRTUAL Albania

VIRTUAL® është një kompani e Teknologjisë së Informacionit e themeluar në Shqipëri në vitin 2011. Kompania jonë ofron shërbime gjithëpërfshirëse të teknologjive Web duke filluar nga dizenjimi sipas kërkesave deri në zhvillimin e plotë të Aplikacioneve Web më komplekse. Ne i bazojmë ofertat tona duke ofruar një sërë zgjidhjesh të sigurta në përputhje me kërkesat e klientëve dhe bizneseve. Ne kombinojmë detajet e profilit të biznes...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 05-04-2018 edhe 166 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "VIRTUAL Albania" Ofron vende pune per “Programues te Rinje”.
Personat duhet te kene perfunduar studimet ne nje nga Fakultetet e Teknologjive te Informacionit”
Te kete pasion programimin dhe njohuri shume te mira per:

1. Databazat
2. MS SQL Server, MySQL ose Oracle.
3. Te kete njohuri shume te mire ne nje nga gjuhet si .NET, MVC 5, C#, Java, PHP.

Nuk eshte e nevojshme eksperienca e punes por projektet e zhvilluar do jene nje plus per kandidatet.

Shënime

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj KETU


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë