Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
TiranaIT

TiranaIT synon të realizojë kulturë të plotë dhe zhvillime të reja të teknologjive të informacionit, nëpërmjet krijimit të literaturave në gjuhën shqipe, trajnimeve bashkëkohore për të zhvilluar aftësitë profesionale të zhvilluesve të rinj dhe kërkimeve për zhvillime teknologjike.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 13-03-2018 edhe 189 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
150000 ALL
Data e përfundimit
13-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

TiranaIT kërkon të punësojë zhvillues me eksperiencë të dëshmuar në ndërtimin e aplikacioneve desktop të bazuar në teknologjinë .net dhe gjuhën C#.

Pozicioni i punës kërkon që zhvilluesi të jetë:

1. aktor kryesorë në projektimin dhe zhvillimin e aplikacioneve tona
2. anëtarë kyç në koordinimin e pjesëtarëve të tjerë të ekipit, në nivele të ndryshme të infrastrukturës
3. bashkëpunues në zgjidhjen e problemave
4. punëtorë, mendjendritur dhe këmbëngulës në krijimin e produkteve me cilësi të lartë
5. i rezervuar për projektet që zhvillohen.

Detyrat

1. Projektimi, ndërtimi dhe mirëmbajtja me efiçencë dhe qëndrueshmëri e kodit burim të aplikacioneve që zhvillohen
2. Integrimi i zgjidhjeve të zbatuara mbi bazat e të dhënave (teknologji e zbatuar mbi infrastrukturën Microsoft SQL Server)
3. Sigurojë performancën, cilësinë dhe reagimin me përpikmëri absolute të aplikacioneve që zhvillohen
4. Identifikojë gabimet dhe japë zgjidhje që i minimizojnë apo eleminojnë situatat e pasakta të shkaktuara prej tyre.
5. Bashkëpunojë në organizimin, zhvillimin dhe ruajtjen e cilësisë së kodit.

Kualifikimet

1. Njohje e thellë e teknologjisë .NET
2. Kompetencë absolute në të gjithë ekosistemin e gjuhës C#
3. Eksperiencë në krijimin, zhvillimin dhe mirëmbajtjen e bazave të të dhënave në Microsoft SQL Server
4. Zotësi në shkrimin e kodit të pastër, të qëndrueshëm dhe lehtësisht të mirëmbajtshëm.
5. Kuptimshmëri të parimeve themelore të projektimit dhe ndërtimit hap pas hapi të programeve të zhvilluara në ekip.

Shënime

Në aplikim të bashkangjitet CV në format pdf.

Të interesuarit luten të dërgojnë CV (në format pdf) KETU 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë