Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Teleperformance Albania

Teleperformance Albania, pjesë e Teleperformance Group, lider në fushën e Sherbimit ndaj Klientit ofron shërbime të një standarti të lartë për kompanitë e-commerce më të mëdha në botë. E pranishme në Shqipëri prej vitit 2008 me 3 selitë e saj, 2 në Tiranë dhe 1 në Durrës. Vlerësuar me cmime prestigjoze ku cilesohen 2 më të rëndësishmit: Best Employer nga Aon Hewitt dhe Best Place to Work nga firma botërore e kërkimit BPTW dhe Best...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kavajes, godina polifunksionale (ish-Kinema Millenium)
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 069 409 9919
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 28-03-2018 edhe 174 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teleperformance Group is looking for 3 Software Developers:

Our projects

•Mobile application frontend and backend development
•Chatbot and virtual assistant development using natural language interaction (NLP)
•Web application development

Our technologies

We tend to use Microsoft stack of technologies with C# as the main programming language.

Our focus is on the cross-platform development using Dot.Net Core and Xamarin. Agile is at the heart of our thinking. In some cases, we use Azure services. At the same time, when appropriate, we do not hesitate to use to our advantage the open source alternatives.

What we offer

A competitive salary, one of the best offices in Albania, international team and projects, ability to learn something new and to develop not only the code, but also yourself.

Detyrat

Your duties
As a software developer, you’ll contribute to the digitalization of our organization by creating middle- and high- complexity solutions for mobile applications, web sites, and automation. You will join our centralized software development team and together we’ll develop and support solutions for different countries inside our organization.

Your duties are:
•Analyze the existing, as well as future solutions, and suggest the best approach to development;
•Identify the customer needs, understand their concerns and find the best solution;
•Fix the bugs and prevent them in the future;
•Develop, test, and deploy the best code;
•Learn something new, and try it;
•Coach your colleagues, share your knowledge, generate ideas.

Kualifikimet

Who are we looking for?

We are looking for educated software developers with a 3-5 year experience in developing C# based solutions, with the solid understanding of the best software development patterns, object oriented programming fundamentals.

Furthermore, you’re characterized by the following qualifications:

•Bachelor Level education in software engineering;
•Experience with C#, Microsoft Dotnet Frameworks;
•Fluency in English.

Shënime

Interested?

Then apply sending you cv at: [email protected]

Do not have the required skills, but have interest and motivation to learn? Apply!

Please specify the position you are applying for.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë