Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 30-03-2018 edhe 174 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al Partner.al is currently recruiting “NET Developer’’ for a successful software development company.

Detyrat

Responsibilities and Duties:
• Participate in requirements analysis;
• Collaborate with internal teams to produce software design and architecture;
• Write clean, scalable code using .NET programming languages;
• Test and deploy applications and systems;
• Revise, update, refactor and debug code;
• Upgrading, configuring and debugging existing software;
• Integrate data storage solutions;
• Ensure the best possible performance, quality, and responsiveness of applications;
• Identify bottlenecks and bugs, and devise solutions to mitigate and address these issues;
• Serve as an expert on applications and provide technical support;
• Develop documentation throughout the software development life cycle (SDLC).

Kualifikimet

Education/Required Skills/Abilities:

 BSc/BA in Computer Science, Engineering or a related field;
• Strong understanding of object-oriented programming;
• Strong knowledge of .NET framework;
• Knowledge of at least one of the .NET languages (e.g. C#, Visual Basic .NET);
• Knowledge of Microsoft SQL Server. Familiarity with database schemas and relation;
• Skill for writing reusable libraries;
• Familiarity with architecture styles/APIs (REST, SOAP);
• Excellent troubleshooting and communication skills;
• Ability to complete projects, follow through, respect deadlines and come up with creative Solutions;
• Willingness to learn and advance in his/her career and become a useful member of our team;
• Communicative, people person, team player, intelligent, curious and hard-working.

Shënime

All the interested cantidates can apply for the position by sending their CV in the adress:
[email protected]

Ps: We inform you that only the candidates selected from their CV will be contacted by Partner.al.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë