Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 30-03-2018 edhe 172 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al Partner.al is currently recruiting “NET AngularJS Developer’’ for a successful software development company.

Detyrat

Responsibilities and Duties:
• Develop dynamic SPAs (single page applications) in AngularJS and;
• NET technologies;
• Test and deploy applications and systems;
• Hand on and implements complex AngularJS applications, directives, controllers, services;
• Deep functional knowledge or with Web Services (REST, SOAP, etc) is needed to be successful in this position;
• Ensure software meets all requirements of quality, security, modifiability, extensibility etc;
• Serve as an expert on applications and provide technical support.

Kualifikimet

Education/Required Skills/Abilities:

• Graduated or pursuing BSc/BA in Computer Science, Engineering or a related field;
• Development experience using Microsoft Asp.NET C#;
• Core web fundamentals: HTML5, CSS and JavaScript;
• CSS precompiles like Sass and LESS;
• Working knowledge of databases and database structure’
• Demonstrable experience on ASP.NET Web API;
• Solid understanding of Responsive Web Design and framework;
• Excellent troubleshooting and communication skills;
• Ability to complete projects, follow through, respect deadlines and come up with creative solutions;
• Willingness to learn and advance in his/her career and become a useful member of our team;
• Communicative, people person, team player, intelligent, curious and hard-wor.

Shënime

All the interested cantidates can apply for the position by sending their CV in the adress:
[email protected]

Ps: We inform you that only the candidates selected from their CV will be contacted by Partner.al.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë