Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 30-03-2018 edhe 172 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al Partner.al is currently recruiting ‘’Android Developer’’ for a successful
software development company.

Detyrat

Responsibilities and Duties:
 Design and build applications for the Android platform in Java;
 Collaborate with cross-functional teams to define, design, and ship new features;
 Work with outside data sources and APIs;
 Unit-test code for robustness, including edge cases, usability, and general reliability;
 Work on bug fixing and improving application performance;
 Continuously discover, evaluate, and implement new technologies to maximize
development efficiency;
 Android app development and publishing of apps;
 Working with third-party libraries and APIs;
 Maintaining and version controlling of Android apps;
 Working and Exploring new Android SDK features.

Kualifikimet

Education/Required Skills/Abilities:

 BSc/BA in Computer Science, Engineering or a related field;
 Software development experience and Java skills development;
 Knowledge of the general mobile landscape, architectures, trends, and emerging
Technologies;
 Working knowledge of databases and database structure;
 Knowledge of the Android SDK;
 Working knowledge of the remote data via REST and JSON;
 Skill for writing reusable libraries;
 Excellent troubleshooting and communication skills;
 Ability to complete projects, follow through, respect deadlines and come up with creative
solutions;
 Willingness to learn and advance in his/her career and become a useful member of our
team;
 Communicative, people person, team player, intelligent, curious and hard-working.

Shënime

All the interested cantidates can apply for the position by sending their CV in the adress:
[email protected]

Ps: We inform you that only the candidates selected from their CV will be contacted by
Partner.al.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë