Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.




Innovaway Albania shpk

Innovaway Albania shpk eshte nje kompani me seli ne Tirane. Ajo eshte pjese e kompanise italiane Innovaway spa aktive ne sektorin e sherbimeve ICT e TLC .

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 19-03-2018 edhe 183 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohen programuese qe te kene njohuri shumë të mira në JAVA dhe PHP
Eksperienca të mëtejshme në gjuhë të tjera do të perbëjnë avantazh.

Kualifikimet

Kualifikimet që duhet të zoterojë kandidati/ja:
- Diplomë Universitare në Informatike.
- Minimalisht 1 - 2 vite eksperience.
- Te kete aftësi shumë të mira komunikimi.
- Të zotërojë mirë gjuhën angleze ose Italiane.

Shënime

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre, në adresën: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë