Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tiranë, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 21-03-2018 edhe 181 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tek Duapune.com stafi ynë i kualifikuar i Burimeve Njerëzore ofron shërbime rekrutimi konkurruese dhe profesionale në identifikimin e personelit të specializuar dhe të niveleve të larta të menaxhimit për klientët tanë. Ekspertiza jonë në këtë fushë bazohet në një njohje të detajuar të industrive në të cilat klientët tanë operojnë, me një rrjet shumë të gjerë kontaktesh, një bazë të dhënash shumë të larmishme dhe njohje shumë të mire të trendeve të tregut të punësimit. Për nevojat e kompanise tone ne jemi ne kerkim te nje Programuesi.

Ju mund te dergoni CV direkt tek: [email protected]

Detyrat

 • Programuesi duhet te jete pergjegjes per krijimin, dizenjimin, zhvillimin dhe testimin e website-ve.
 • Ai/Ajo duhet te jete i disponueshem per tu perfshire ne projekte ekzistuese ose te rinj. Punon ngushte me Menaxherin e Projektit dhe anetaret e ekipit.
 • Zhvillon dhe dizenjon website;
 • Konverton imazhe dhe layout-e nga nje dizajn grafik ne template CSS/ XHTML/Javascript;
 • Jep zgjidhje teknike dhe ben rekomandimet perkatese;
 • Punon ne menyre te pavarur dhe ne grup per te ofruar zgjidhje te orientuara ndaj biznesit;
 • I orientuar ndaj zhvillimit dhe progresit te teknologjise se fundit;
 • Punon ngushte me Menaxherit e Projektit dhe anetaret e tjere te ekipit per zhvillimin e projekteve;

Kualifikimet

 • Përvoja në pozicione të ngjashme, e dëshmuar nga një portofolio;
 • Përvojë në gjuhët e programimit: HTML, HTML5, CSS, JavaScript, PHP, jQuery
 • Përvojë në Oracle DBMS, MySQL;
 • Përvojë në nje nga platformat Web Framework: WordPress, Joomla, Drupal etj
 • Pervoje ne zhvillimin e aplikacioneve mobile.
 • I/e vetë-motivuar dhe është në gjendje të trajtojë detyra të ndryshme duke i dhënë prioritetin e kërkuar;

Shënime

Ju mund te dergoni CV Portfolin bashkangjitur direkt tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë