447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell më shumë se pesëmbëdhjetë vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mb...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542413901
  • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-03-2018 edhe 205 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, kërkon të punësojë 2 (dy) Zhvillues Software, të cilët do të jenë pjesë e një ekipi për zhvillimin e produkteve software.

Detyrat

- Përcakton, zbaton dhe mirëmban zgjidhjet teknike
- Harton, zbaton dhe teston përshtatjet dhe zgjerimet e produkteve software
- Punon me grupin e zhvillimit dhe drejtuesin e grupit për zhvillimin e kërkesave të dizajnit në mënyrë që të jenë korrekte dhe në përputhje me nevojat e klientëve
- Përgatit dokumentacionin teknik dhe guidën e përdoruesit për zgjidhjet e zhvillimit
- Përgatit dhe paraqet raportet e aktiviteteve javore te drejtuesi i grupit
- Merr pjesë në procesin e testimit dhe dokumentimit të zhvillimeve të bëra për klientët
- Ofron suport teknik për korrigjimin e defekteve të identifikuara
- Në mënyrë aktive kërkon dhe ruan njohuri mbi tendencat e fundit mbi zhvillimin dhe teknologjinë.

Kualifikimet

- Të jetë i diplomuar në Shkenca kompjuterike
- Të ketë minimumi 1 vit eksperiencë pune në zhvillimin e produkteve software
- Të ketë eksperiencë pune me databazat relacionale, preferohet PostgreSQL
- Të ketë njohuri programimi në Object oriented, preferohet python.
- Të ketë njohuri bazë rreth Javascript, HTML, XML, CSS
- Të ketë aftësi të mira analitike
- Të jetë i aftë të menaxhojë kohën dhe ngarkesën e punës
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi
- Të ketë aftësi për të punuar në një ambjent bashkëpunues
- Të ketë aftësi të shkëlqyera të gjuhës Angleze, në lexim dhe shkrim

Shënime

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe cv-në tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë