Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
BASE sh.p.k

Base sh.p.k, firmë e specializuar në aktivitetin e këshillimit informatik, projektimit dhe zhvillimit të software dhe sisteme informatike. Email: [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia bashkiake nr.7, Rruga e Kavajes, Kompleksi 100 Vitrinat, K.2 , Dyqani nr.4
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 19-03-2018 edhe 183 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Base sh.p.k ne bashkëpunim me SEI Consulting srl, firmë e specializuar në aktivitetin e këshillimit informatik, projektimit dhe zhvillimit të software dhe sistemeve informatike bankare e institucioneve publike italiane është në kerkim të një software developer.

Detyrat

Kerkohet nje programues qe te kete njohuri shumë të mira në JAVA, DOTNET, JAVASCRIPT
Eksperienca të mëtejshme në gjuhë të tjera do të perbëjnë avantazh.

Kualifikimet

Kualifikimet që duhet të zoterojë kandidati/ja:
- Diplomë Universitare në Informatike,
- Minimalisht 2 vite ekperience në platformat e krijimit të aplikacionëve web
- Të jetë plotësisht përgjegjës, i organizuar dhe i pavarur
- Te kete aftësi shumë të mira komunikimi
- Te jete i afte te bashkpunoj ne pune ne grup
- Të zotërojë mirë gjuhën Italiane.
Kandidati/ja duhet të jetë i disponueshëm të udhëtojë jashtë vendit për një kohë të shkurtër në rast se i kërkohet.

Shënime

Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë CV-në e tyre, në adresën elektronike [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë