454 Punë aktive

92479 Punëkërkues

5602 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alba Punesim

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit privat, dhe për t'ju përgjigjur nevojave të bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre që të funksionojmë si një agjenci me etikë të shëndoshë dhe të...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Durresit, Perballe me ish kafe Flora, prane embeltore Behari
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44 807 167
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-02-2018 edhe 249 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Java Senior
ALBA PUNËSIM is a private recruitment agency, which has as its activity: mediation in the labor market.
We use our professionalism in the field of human resources to meet the needs of our clients by providing the best candidates in the labor market
and to offer to the candidates employment opportunities.

For one of his clients, a foreign company, Alba Punesim has begun the process of selection of candidates for the position of:

Java Senior

Knowledge and Requirements :

-Minimum 2 years of experience
-Java, J2Se, J2EE , Servelt , Jsp, Java RS, REst wen services Ejb, hibernate, Jdo
-Mysql Postgres Oracle
-Jboss, Tomcat Jetty , Spring
-Javascript , Json, Jquery
-Ant, Maven
-Eclipse
-Test automation Mantis, Junit, Test driven development
Agile Scrum
-Writing documentation for analysis , delivery and test
-Knownledge of English and Italian language

Work is from home worker, not in the office!

8 hours work a day
from 9:13 to 14:18 Mon/friday

OFFERED: 1500 EURO/ NET

If you are interested in this position please send your CV at the address: [email protected]

Please write at the subject of the e-mail: Java Senior
Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne agjencine tone, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi I Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë