423 Punë aktive

92287 Punëkërkues

5594 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fondi Besa

Fondi Besa sh.a është institucion financiar jo banke dhe aktiviteti i tij përfshin:
-Kredidhënie për bizneset e vogla dhe të mesme;
-Shërbim pagesash dhe arkëtimesh;
-Ndërmjetësim për transaksionet monetare (duke përfshirë dhe valutat);
-Ofrimin e garancive bankare;
-Shërben si agjent ose këshilltar financiar.

Misioni
Misioni i Fondit BESA sh.a është të ndihmojë në rritjen ekonomike...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga: "Brigada e VIII", Pallati 5, Ish Blloku.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542253841/ 2
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-02-2018 edhe 236 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fondi BESA sh.a Institucion per Kreditimin e Bizneseve, shpall konkurrimin per vend te lire pune ne pozicionin ZHVILLUES/MENAXHUES I RRJETEVE SOCIALE & FAQE WEB per Zyren Qendrore.

Kualifikimet

Kerkesat kryesore per kandidatet per kete pozicion jane:
•Arsim i larte ne fushen e marketingut, biznesit ose teknologji informacioni.
•Eksperience te ngjashme ne fushen e promovimit te produkteve apo sherbimeve permes WEB -it apo rrjeteve sociale.
•Te kete aftesi ne analizen e informacioneve te ndryshme qe lidhen me tregun dhe kerkimet e tregut.
•Eksperience në fushen e marketingut dhe promocionit.
•Aftësi te mira organizimi, komunikimi & bashkepunimi ne grup.
•Te kujdeset/krijoje faqe Web qe perputhen me motorret e kerkimit.
•Te kujdeset per permirsimin e vazhdueshem te renditjes se motorreve te kerkimit.
•Te kujdeset per mirembajtjen e mediave sociale, si Twitter, Facebook dhe LinkdIn si dhe te jete i afte te transmetoje informacione te rendesishme ne keto rrjete.
•Te krijoje reklama ne internet.
•Te theksoje dhe te inkurajoje komentet pozitive.
•Te krijoje strategji marketing per projekte, duke perfshire faqet e internetit te kompanise dhe mediat sociale.
•Te kete nje bashkepunim me departamentin e shitjeve, ne zhvillimin dhe implementimin e metodikave sa me bashkekohore.

Shënime

Te gjithe kandidatet duhet te paraqesin dokumentet e meposhtme:

1.Kerkese per punesim
2.Curriculum Vitae
3.Fotokopje te Diplomes Universitare te shoqeruar me liste notash.
4.Deshmi te ndryshme kualifikimi
5.Reference pune nga punedhenesi i fundit
6.Fotografi (1 cope)

Dokumentacioni i kerkuar te paraqitet brenda dates 14 Shkurt 2018 dhe te dorezohet ne zarf te mbyllur prane Zyres Qendrore te Fondit Besa, me adrese: Rruga “Brigada e VIII”; Pallati Nr. 5 (zona e ish bllokut), Tirane.

Per çdo informacion tjeter mund te vizitoni faqen tone zyrtare ne internet www.fondibesa.com dhe per çdo paqartesi mund te kontaktoni me Departamentin e Burimeve Njerezore & Sherbimeve prane Zyres Qendrore, ne nr. e telefonit: 04 2253841/842.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë