Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-09-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
000000 ALL
Data e përfundimit
02-09-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Programmatore Software.

Detyrat

Attività del profilo richiesto:

 • Comprendere le esigenze degli utenti;
 • Programmare e realizzare nuovi web, applicazioni software, curandone il collaudo e la messa a punto e monitorando le prestazioni;
 • Scrivere i codici necessari per i nuovi programmi o applicazioni;
 • Collaborare con il team progettisti alla stesura della documentazione relativa al programma o applicazione;
 • Eseguire test e verifiche di nuovi programmi o applicazioni per individuare eventuali bug ed errori;
 • Aggiornare programmi ed applicazioni esistenti identificare le parti del programma che possono essere migliorate;
 • Sviluppare le modifiche ed i miglioramenti.

Kualifikimet

Requisiti richiesti:

 • Diploma di perito informatico o Laurea in informatica;
 • Conoscenza approfondita dei linguaggi di programmazione web, sia lato server (Imprescindibile PHP + MySQL, molto importante Laravel) che client (HTML, CSS, JavaScript);
 • Esperienza di almeno 5 anni nel ruolo;
 • Gradita, ma non necessaria, esperienza nello sviluppo di app per dispositivi mobile (iOs e Android);
 • Buona conoscenza della lingua italiana.

Shënime


Offriamo:

 • Contratto regolare secondo la legislazione albanese;
 • Ottima retribuzione;
 • Mandate il curriculum su questo indirizzo email: [email protected]
 • Solo i candidati in linea verranno contattati telefonicamente.

Sede di lavoro: Tirana

Indirizzo: Rr. Barrikadave, p. Galeria e Tiranes, nr. 6, (ish kinema 17 Nentori)

Facebook: LIFE Sh.p.k.

Instagram: lifeshpkLinkedIn

 LIFE shpk

Web: www.life.com.al

Tel. +355 4 4813176


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LIFE

“LIFE” është libraria e parë dedikuar profileve mjekësore, e cila sjell për studentët dhe profesionistët e shëndetësisë në vend botimet më të fundit dhe titujt më të njohur të dalë në qarkullim në vitet e fundit.

Nëse më parë studentët e mjekësisë në Shqipëri por edhe profesionistët e kishin të vështirë, në mos të pamundur të shtinin në dorë vëllime prestigjioze. “LIFE” e ofron tashmë këtë mundësi posaçërisht për ta.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Barrikadave, pallati Galeria e Tiranes, nr. 6, (ishkinema 17 Nentori)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0696053527

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë