Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Per importante azienda internazionale di retail, siamo alla ricerca di Product Media Specialist.  

Detyrat

La risorsa sarà responsabile delle qualità tecniche e grafiche di tutti i media che saranno sotto la sua responsabilità.

Le principali attività da svolgere:

 • Controllo massivo della qualità grafica e tecnica delle immagini e dei video;
 • Interventi grafici quando le immagini non sono conformi alle linee guida;
 • Analisi massive e costanti sul numero di immagini per categoria in confronto al numero dei prodotti;
 • Contatto con i vari fornitori quando necessario per ampliare il materiale;
 • Aggiornamento costante in merito all'andamento;

Kualifikimet

Requisiti:

 • Ottima conoscenza della lingua italiana sia scritta che parlata (livello B2-C1);
 • Conoscenza medio alta del pacchetto Microsoft Office specialmente Microsoft Excel e Google Sheets;
 • Conoscenza medio alta dell'applicativo Adobe Photoshop e/o GIMP;
 • Ottime capacità di gestione del tempo e dei carichi di lavoro;
 • Ottime doti comunicative con i molteplici attori aziendali;
 • Categoria professionale: / Design / Grafica;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cosa offriamo:

 • Ambiente stimolante e costantemente in aggiornamento;
 • Possibilità di lavorare in remote;
 • Retribuzione molto competitiva;
 • Alte possibilità di crescita professionale;

Per fissare un appuntamento, siete pregati di inviare il Vostro cv via mail indirizzo: [email protected]   


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AT Consulting Shpk

AT Consulting shpk eshte themeluar ne 2013 dhe eshte e specializuar ne ofrimin e konsulences mbi proceset e biznesit, optimizimin e procedurave che praktikave operacional te klienteve te saj, identifikimin e oportuniteteve dhe aspekteve qe mund te dixhitalizohen me ndihmen e sistemeve te informacionit dhe teknologjise se informacionit si dhe ofrimin e praktikave dhe standarteve te tregut ne realizimin e operacioneve te nje organiza...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë