Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ProCredit

ProCredit Bank është një bankë tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ata ofrojmë shërbim cilësor për bizneset e vogla dhe te mesme si dhe për ata individë që zgjedhin të kursejnë me ta. Në veprimet e tyre, ata i përmbahen një numri të caktuar parimesh bazë: vlerësojnë transparencën në komunikimin me klientët, nuk promovojnë kredinë konsumatore, përpiqen të minimizojmë ndikimin negativ në mjedis dhe ofrojnë shërbime financiare të...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-09-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-09-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

About ProCredit Bank Albania Part of international ProCredit group with its headquarters in Frankfurt, Germany.

We offer excellent customer service to small and medium enterprises and to private individuals who have the capacity to save and who prefer to do their banking through electronic channels How we do our business? In ProCredit Bank everything is about people, not software. This is why our employees are our most valuable assets.

Who are our employees? Hardworking people that share our values with fluency in English People that respect and nurture long-term relationship with ProCredit We appreciate differences in educational backgrounds and work experience We hire people because of their individual qualities and potential

Kualifikimet

What do we offer to our employees? For a start… Unique Onboarding Programme in a highly international environment Its goal is to prepare you in the  best possible way for future work with clients and/or different business projects within the bank

Permanent: Employment contract with stable salary Amazing job atmosphere – our colleagues are always ready to help each other Personal development – our bank invests in training of its employees in areas of finance, banking, accounting, but also history, philosophy, environment…beside local, there are various trainings at our academies in Germany

Will you be happy working in ProCredit Bank? Absolutely! If you are ready to learn and invest in yourself and your career, opportunity for your long-term happiness in ProCredit will be there for you to take it! 

If this sounds good to you, then…
Apply directly on our website using the following link: http://hr.procredit-group.com/al/apply-now.html

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".