Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81919

Prezantuese ne Showroom

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Brunes është një kompani shqipetare me eksperiencë 25- vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozita në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë, Fier. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.

Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale,Prezantuese ne Showroom .


Detyrat

 • Mirepret klientet dhe u prezanton showroomin me etike te larte profesionale.
 • Te arrije te kuptoj klientet dhe kerkesat qe ata kane.
 • Te ofroj keshilla qe i vijne ne ndihme klientit per t'i qartesuar ata per pyetje te ndryshme qe mund te kene. 
 • Te arrije te finalizoje shitjen dhe marrjen e porosise. 
 • Te arrije ti transmetoj porosine e sakte Departamentit te shitjeve.

Kualifikimet

 • Te kete eksperienc mbi 1 vjecare ne shitje, marredhenie me klientet etj.
 • Te jete i komunikueshem, i shkathet.
 • Te jete i motivuar per te mesuar gjera te reja.
 • Te jete serioz dhe korrekt ne oraret e punes.
 • Perben avantazh njohja e nje gjuhe te huaj (preferohet anglisht).
 • Perben avantazh perdorimi i microsoft office (word, exel).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni: Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen e emailit: [email protected]

Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen per interviste.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.


INFORMACIONE KONTAKTI