Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86346

Prezantues/Shitese ne showroom

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania e ndriçimit Philips ArtLight ofron vend pune per pozicionin: Prezantues/e shitjesh ne showroom


Detyrat

 • Te siguroje nje shërbim  për klientët me etike te larte profesionale.
 • Te mireprese dhe te udhezoje klientët për të perzgjedhur  produktet .
 • Te kete aftesi te shume te mira ne prezantimin e produktit  me klientët .
 • Te jete i/e informuar për trendet e industrisë, njohuritë e produkteve dhe ofertat konkurruese për të ofruar informacione të sakta klientëve.

Kualifikimet

 • Përvojë e mëparshme në shitjet me pakicë, idealisht në një showroom ose mjedis të ngjashëm perben avantazh.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Te jete serioz dhe korrekt ne oraret e punes.
 • Pasion për dizajnin e brendshëm dhe/ose produktet e ndricimit është një avantazh.
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe si pjesë e një ekipi.
 • Fleksibilitet për të punuar në fundjavë dhe mbrëmje sipas nevojës.
 • Te kete njohuri shume te mira Anglisht (gjuhet e tjera perbejne avantazh)
 • Te kete njohuri shume te mira kompjuterike ,.ne Microsoft office (word, ecel.) etj 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp +355672088153 ose ne telefon +355692535390 dhe cv-ja te dergohen ne adresen e mail-it [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Artlight Philips

Artlight Philips

Adresa: Bulevardi Zhah D'ark ( prane ministrise se jashtme)

Tirane , Shqiperi