Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Preseller (Agjent parashites) për zonen e Durresit Kompania "Fix Pro" kërkon të punësojë Preseller (Agjent parashites) për zonen e Durresit. Ky punonjes duhet te jete me vendbanim ne Durres dhe do te jete pergjegjes per ndertimin  e  marrëdhënieve pozitive, afatgjata biznes-klient, me qellim permiresimin e pozicionit konkurrues të produkteve dhe kompanisë ne treg.

Statusi i punës: Kohë e plotë

Raporton tek Drejtori i Shitjes

Detyrat

 • Këshillimi i blerjeve dhe produkteve ose shërbimeve të kërkuara nga klientët.
 • Informim i klientëve rreth përdorimit të duhur të produktit ose hyrjes së produkteve të reja.
 • Mirëmbajtje dhe Identifikim i preferencave ose kërkesave specifike të klientit dhe komunikim me kompaninë për të ofruar zgjidhje për çdo ankesë të klientit.
 • Planifikimi, zhvillimi dhe zbatimi i aktiviteteve te marrjes te porosise në përputhje të plotë me planin e vizitave.
 • Analize e potencialit te territorit dhe hapwsirave pwr shitje per shfrytezim maksimal te tij.
 • Ndërtimi i bazes te të dhënave për të gjithë klientët dhe hartim i raporteve të detajuara brenda afateve të caktuara.
 • Siguron pozicionimin e duhur te produktit, shikueshmërinë, pastërtinë, organizimin e tyre brenda afatit të përdorimit dhe me çmimin e duhur.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare Bachelor (Master perben perparesi).
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe prezantuese.
 • Njohje me praktikat e kujdesit ndaj klientit, së bashku me aftësinë për të ndërtuar marrëdhënie profesionale produktive të biznesit.
 • Njohje shumë e mirë e procesit të shitjes dhe të teknikave të shitjes.
 • Aftësi raportuese me shkrim dhe gojë.

Vendbanimi: Durres

Gjinia: Mashkull

Kushtet e Punës:

Kompania "Fix Pro" shpk ofron pagë të kënaqshme, benefite dhe kushte pune të favorshme për gjithsecilin që bëhet pjesë e Shoqërisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail:  [email protected]
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".