Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Favina

Favina Company Ltd. is a Construction Company (as a main activity) and also involved in Hydropower field. We are located in Korce town, South-Eastern part of Albania. The company is created by two brothers, Mr.Viktor Qylafi the Chief Executive Officer and Mr.Adnan Qylafi Director of Development. Favina Company was officially created in 03.04.1995, but its activity started earlier since 1990, trading with our neighbor countries like...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Anastas Lakce, Lagjia 18, Godina 5, Kompleksi Favina, Korce, Shqiperi, 7001
 • Korce, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 694044556

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Korce, Shqipëri 22-10-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
100000 ALL
Data e përfundimit
22-10-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania Favina ( www.favina.net )  operon ne tregun e prodhimit te energjise elektrike qe ne vitin 2004. Ajo zoteron nje numer hidrocentralesh dhe se fundmi ka investuar ne ndertimin e nje parku fotovoltaik 2 MW. Kompania Favina eshte e interesuar te punesoj nje jurist/e qe te plotesoje detyrat e meposhtme. 

Detyrat

 • Interpretim ligjor 
 • Mbatja dhe organizimi i korrespondences zyrtare me institucione lokale dhe qendrore  
 • Ndjekja e procedurave ligjore midis kompanise dhe pale te treta, kryesisht institucioni shteterore
 • Formulim kontratash ligjore midis kompanise dhe pale te treta
 • Perfaqeson kompanine ne ceshtje te ndryshme ligjore    

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte ne Drejtesi  
 • Te kete eksperience pune ne fushen e tij/saj  
 • Të njohë shumë mirë legjislacionin Shqiptar e veçanerisht të Drejtës Civile të Procedures Civile, Tregtare dhe Administrative  
 • (bonus) njohuri e mire e gjuhes angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania Favina ka zyra ne qytetin e Korces dhe te Tiranes. Zyrat qendrore dhe shumica e stafit ndodhen ne Korce, megjithate, aplikantet e interesuar te cilet i permbushin kushtet e lartpermendura, qe jetojne ne qytete te tjera mund te aplikojne, pasi mund te eksplorojme mundesine e punes ne distance. 

Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".