Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Rozafa

Rozafa shpk është kompania më e madhe e peshkimit në Shqipëri me një flote prej 12 anijesh peshkimi dhe 4 qendra të rëndësishme përpunimi në Shqipëri dhe mbi 1000 të punësuar. Një nga restorantet më të dashura të Shqipërisë, Rozafa Fish Restaurant” ka mirëpritur mysafirët të shijojnë kuzhinën e tij bashkëkohore internacionale, mikpritjen e ngrohtë dhe shërbimin e pashembullt në kulinarinë shqiptare, prej më shumë se tre vitesh. Men...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53738 Pjatalarese

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 30-05-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Restorant Rozafa  Shpk kërkon të punësoj nje Pjatalarese  me detyrat dhe kriteret e meposhteme :

Qellimi i vendit te punes: 

  • Te pastroje, te laje, te thaje e fshije enet, luget pirunjte, gotat, tenxheret, kazanet, tiganet dhe pajisjet e mjetet e tjera te kuzhines dhe restorantit.
  • Te pastroje te gjithe kuzhinen dhe zonat e tjera qe kane lindhje me te.

Shënime


Për më shumë informacion, të interesuarit mund dhe të paraqiten pranë restorantit "Rozafa" Rruga Luigj Gurakuqi , prane "Ushtari i Panjohur" ne qender prane "Toptani".
ose të na kontaktojnë apo te na dergojne CV në numrin e tel: +355 67 228 2503  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".