Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Tirana Resort

Tirana Resort

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rradhime
 • Vlore, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 05-08-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tirana Resort kerkon te punesoje Picajol ne Rradhime te Vlores.

Sigurohet Ushqim dhe Strehim per kandidatet nga qytetet e tjera te Shqiperise.

Kandidtate duhet te plotesojne kriteret:

 • Te kene eksperience ne kete pozicion.
 • Te kene sens te larte te mirekuptimit.
 • Te kene aftesi shume te mira komunikimi.
 • Të kenë përkushtim dhe durim gjate orarit te punes.
 • Të karakterizohen nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.
 • Korrekt dhe fleksibel.
 • Te jete i pershtatshem ne pune ne grup.
 • I qete dhe bashkepunues.

Shënime
Për të aplikuar në këtë pozicion pune dërgo CV-në tek emaili: [email protected]

ose telefononi tek: +355692440777

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".