Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86425

Pergjegjese Linje ne Prodhim (F)

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Prodhimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

MATILPRO SHPK eshte nje kompani qe operon prej me shume se 4-vitesh ne tregun Shqiptar ne fushen e prodhimit te Home Tekstile dhe kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin:

Pergjegjese Linje ne prodhim (F)


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjesitë kryesore janë:

 • Organizon dhe përgatit planet javore mbi bazë të planit mujor .
 • Evidenton problematikat e mos përmbushjes të planit të prodhimit.
 • Koordinon stafin,për detyrat dhe objektivat e lëna nga eprori i drejtëpërdrejtë, në ndarjen e roleve dhe përgjegjësive.
 • Të jetë fleksibël në orarin e punës për zgjidhjen e cdo problemi në lidhje me punonjësit dhe prodhimin.

Kualifikimet

Kerkesat:

 • Aftësi të mira organizative, menaxhuese dhe analizuese.
 • Te kete eksperience ne prodhim.
 • Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup.
 • Te jete korrekte, serioze dhe me etike profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

OFROHET :

 • Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
 • Page e kenaqshme me siguracion te plote
 • Transport i siguruar


Adresa: Rr: Vangjel Noti, Ish Kombinati Josif Pashko, Tirane
Personat e interesuar, mund të dërgojnë CV në adresën [email protected]
Nr kontakti: +355 676099901

*Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Matilpro sh.p.k.

MATILPRO SHPK është themeluar në Tiranë, Shqipëri në vitin 2019. Kompania është e specializuar për prodhimin e produkteve për fëmijë, si jastëkë, veshje, çarçafë, batanije, jastëkë për gratë shtatzëna dhe gjithçka që lidhet me prodhimin dhe shitjen e produkteve për fëmijë në tekstile dhe jo.
Karakteristikat kryesore të kompanisë sonë janë: cilësia e lartë, korrektësia dhe çmimet konkurruese. Qëllimi ynë është i thjeshtë, të shërbejmë dhe të ndihmojmë markat e pavarura të modës, kompanitë e mëdha të shitjes me pakicë si dhe shitësit e tregtisë elektronike në prodhimin e produkteve të tyre. Ne fokusohemi te klientët që kërkojnë një partner prodhimi të besueshëm dhe të përballueshëm. Fokusi ynë kryesor është të ofrojmë një prodhim në shkallë të gjerë për eksportet e rregullta javore dhe mujore për klientët kryesorë.
Matilpro ka një fuqi punëtore prej 90 punonjësish dhe fokusi ynë është të rritemi më shumë, synojmë të rrisim ndjeshëm kapacitetet prodhuese, të bëjmë investime të konsiderueshme në fushën e makinerive dhe impianteve të prodhimit, të realizojmë produkte më të komplikuara dhe ti prezantojmë në tregjet e vendeve evropiane si dhe në të gjitha vendet e botës.