Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-12-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërine, Kërkon të punesojë një Pergjegjëse Finance.

Detyrat

- Organizon drejtimin dhe mbykqyrjen (dhe në departamentet e tjera si shitje/blerje/logjistikë etj) e të gjitha funksioneve të menaxhimit të departamentit të financave dhe kontabilitetit.
- Të mbykqyri dhe të mbajë nën kontroll tërësinë e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë.
- Të krijojë dhe të mbajë nën kontroll procedurat e hedhjes se të dhënave në programin kontabël.
- Të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, të kryejë analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klienteve duke evidentuar klientet me probleme me likujdime; të mbajë raportet me klient - furnitoret për cështje financiare.
- Të sigurojë që dokumentacioni të arkivohet në mënyre korrekte me të gjitha të dhënat e nevojshme për të maksimizuar eficencën e departamentit të financës (dosjet përkatëse të klient furnitorëve, arkës/bankës, të punonjësve dhe listpagesave, të aseteve etj).

Kualifikimet

- Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Fakultetin Ekonomik, dega Finance.
- Të ketë njohuri shumë të mira të kontabilitetit dhe Finance 5.
- Të ketë njohuri shumë teë mira të legjislacionit fiskal.
- Të ketë njohuri shumë të mira të planifikimit dhe zhvillimit të problemeve ekonomike-financiare.
- Të ketë eksperiencë pune mbi 5 vjet.
- Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]   
Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë