Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72753

Pergjegjes Prodhimi ne Rrobaqepsi

Tirane, Shqipëri 22-12-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-12-2022

---

---


Përshkrimi

Ola 1 Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Pergjegjes Prodhimi ne Rrobaqepsi .


Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

  • Mbikëqyr procesin e prodhimit duke siguruar prodhimin në kohë, me cilësi dhe me kosto efektive;
  • Njohje te materialeve te tekstilit per te siguruar reagimin e duhur ne procesin e qepjes;
  • Njohje te proceseve te qepjes;
  • Planifikon dhe organizon punën në repartin e prodhimit;
  • Ndjek, drejton, motivon dhe vlerëson stafin nën mbikqyrje;
  • Përgjegjës për funksionimin dhe mirëmbajtjen e makinerive;
  • Siguron ndjekjen e udhëzimeve të shëndetit, mjedisit dhe sigurisë.

Kualifikimet

 Kandidatët duhet të plotësojnë kushtet e mëposhtme :

  • Preferohen të diplomuar në Inxhinieri Mekanike, apo Elektrike. 
  • Eksperiencë pune në Industri (e preferueshme ).
  • Të ketë aftësi drejtuese dhe komunikuese. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne: Mobile: +355 68 20 54 441


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
OLA 1 shpk

Ola1 ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të lidhura me afirmimin e imazhit të një kompanie, institucioni apo personal.