Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Elektromagjia shpk me eksperiencë mbi 15vjet si lider në tregun shqiptar të elektroshtëpiakeve superiore është përfaqësues zyrtar i markave Miele, Teka dhe VOX Electronics.
Klientët tanë e shohin investimin në pajisjet elektroshtëpiake si investim në cilësinë e mënyrës së jetesës.

Qellimi:  Perfaqësues Shitjesh në Showroom në Elektromagjia duhet të ketë aftesi shumë të mira në pritjen dhe zbulimin e nevojave të klientit si dhe percjelljen e informacionit me qellim shitjen.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjesitë:  

 • Informimin e klientëve mbi kompaninë, produktet dhe shërbimet;
 • Ofrimin e shkëlqyer të shërbimit ndaj klientëve;
 • Ndjekja e proceseve të punës sic përcaktohet në udhëzimet e shitjeve dhe politikat tregtare;
 • Bashkëpunon me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të mundësuar kryerjen e sukseshme të procesit të shitjes sic përcaktohet në rregulloret dhe politikat e shitjeve;
 • Kryerjen e aktiviteteve të shitjes me qëllim përmbushjen e nevojave të klientëve arritjen e objektivave të paracaktuara të shitjes.
 • Shitjen e produkteve dhe shërbimeve.
 • Kujdesin ndaj pajisjeve dhe mjedisit të punës, duke krijuar një atmosferë të ngrohtë në komunikimin me klientët.
 • Marrjen e informacionit nga klientët lidhur me nevojat, shërbimet, performancën dhe imazhin e kompanisë.
 • Ndjekjen e kërkesave të pazgjidhura të klientëve duke i adresuar ato tek sektorët përkatës në kompani.
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmërimin e supervizorëve rreth ndodhive dhe cështjeve problematike të ngritura nga klientët ose nga vetë punëmarrësi.
 • Implementimin e politikave dhe procedurave në fuqi të kompanisë.
 • Rekomandimin e përmirësimeve të proceseve, duke identifikuar problemet dhe rreziqeve.
 • Ofrimin e trajnimit për punonjësit e rinj.

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhteme:

 • Diplomë Universitare.
 • Eksperiencë e mëparshme në fushën e shitjeve përbën avantazh.
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze.
 • Aftësi të mira në kompjuter dhe aftësi për të mësuar programet/sistemet aplikative të shitjes;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Të jetë person energjik dhe i motivuar.
 • Të jetë i përgjegjshëm dhe i kujdesshëm ndaj detajeve.
 • Paraqitje profesionale e të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klienti.
 • I/e gatshëm për të punuar me turne.
 • Ambicioz/e, i/e besueshëm dhe i aftë për të ndërmarrë iniciativa.
 • Aftësi për të punuar individualisht si dhe në grup.
 • Aftësi për të trajnuar punonjësit e rinj rreth punës aktuale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit janë të lutur të dërgojne CV-te në adresën [email protected] Aplikimet do të pranohen deri në datën 30 Shtator 2021.

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur referuar informacionit nga dosja e aplikimit do të njoftohen për intervistë.
Të gjithë aplikimt do të trajtohen me konfidencialitet në bazë të ligjit nr.9887, datë 10.03.2008,ndryshuar me ligjin  nr,48/2012, ndryshuar me ligjin nr.120/2014 "Për mbrojtjen e të dhënave personale". 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Elektromagjia shpk

Tregeti pajisjesh elektroshtepiake me shumice dhe pakice. Perfaqesuese e autorizuar e Miele, Teka dhe Vox.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë