Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86326

Perfaqesues Tregtar

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Perfaqesues Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Vinopoly është përfaqësues zyrtar i disa prej markave të pijeve alkoolike më elitare në tregun botëror me një përzgjedhje të larmishme pijesh alkoolike por jo vetëm. Portofoli i kompanisë plotësohet dhe nga një përzgjedhje shumë e kujdesshme purosh, aksesorësh dhe produkteve gourmet.

Po kërkojmë të punësojmë;Përfaqësues Tregtar (Distribucion/shpërndarje)


Detyrat

Përgjegjësia juaj është

 • Të ofroni dhe të shisni produktet e ofruara në dyqanet tona
 • Organizimi i përgjithshëm i procesit të punës në dyqan 
 • Pranimi dhe rregullimi i mallrave,
 • Kontrollimi dhe rimbushja e stokut,
 • Sinkronizimi dhe zbatimi i aktiviteteve të marketingut,
 • Trajtimi i parave të gatshme dhe lëshimi i faturave dhe faturave
 • Ruajtja e një pamjeje komerciale të rregullt dhe higjiena e ndërmarrjes tregtare

Kualifikimet

 • Të demonstroni aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe prezantimi
 • Te keni aftësi të punës në grup
 • Proaktivitet,
 • Sens komercial dhe orientim drejt arritjes së rezultateve


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët me përvojë në shitjen e verës, pijeve alkoolike dhe produkteve gourmet, si dhe me interes të veçantë në fushën e verës konsiderohen si avantazh.
Orari i punes:

 • 09;00-15;00 dhe 15;00-21;00

Kandidatët e interesuar janë të mirëpritur të dërgojnë CV-të e tyre në: [email protected] ose mund te na kontaktojne ne whatsapp 0684093251


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sagax shpk

Pjese e kompanise Sagax EAD, e specializuar ne tregtimin e disa prej markave me te mira nderkombetare te vererave, pijeve te distiluara, cajit, kafese dhe produkteve te tjera te ngjashme - eshte duke hapur dyqanin e saj te pare ne Shqiperi, Tirane, ne nje nga vendndodhjet me te mira te Tiranes: Bulevardin "Deshmoret e Kombit" qe me zhvillimet e reja sic eshte rikualifikimi i sheshit te "Vellezerve Frasheri" dhe perfundimi i punimeve te "Piramides" do te perbeje nje shtese te konsiderueshme ne shitjet dhe suksesin e kompanise.