Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-02-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike, projektim dhe zbatim ne projekte publike dhe private, ne ndertimin e stacioneve te karikimit per makinat elektrike e cila kerkon te punesoje Perfaqesues Shitje/ne Showroom.

Perfaqesues Shitje/ne Showroom duhet te kryeje me perpikmeri te gjitha detyrat e dhena dhe te realizoje te gjitha objektivat e percaktuara.

Detyrat

Detyrat:

 • Pritja e klienteve te cilet paraqiten ne showroom dhe dhenia e suportit në planifikimin dhe përzgjedhjen e produkteve te deshiruara.
 • Njeh ne menyre te shkelqyer te gjitha specifikat e produkteve te sektorit ku sherben.
 • Ndermarrja e hapave te nevojshem per maksimizimin e shitjeve te Showroom-it.
 • Marrja e porosive nga Menaxheret e Shitjes se terrenit, si dhe percaktimi i rrugeve te Shofereve ne baze te ndarjes se porosive sipas zonave.
 • Harton raportin ditor te parapercaktuar.
 • Vlerëson nevojat e klientëve dhe ndërton marrëdhënie afatgjata me klientët.
 • Te pergjigjet telefonatave te Showroom dhe te kujdeset per paraqitjen vizuale te Showroom-it.
 • Detyra te tjera te caktuara.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Të kenë përfunduar shkollën e lartë ne profilin Inxhinieri Elektrike 
 • Preferohet të kene eksperiencë pune ne profile te ngjashme.  
 • Preferohet te kete njohuri te mira ne fushen Elektrike dhe te ''Paketës Office''.
 • Të ketë aftësi shume të mira organizuese dhe të punuarit në grup.
 • Te jete korrekt dhe i qendrueshem ne pune.
 • Te jete i komunikueshem, sistematik dhe  social. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime Cdo kandidat i interesuar, mund te dergoje CV-ne ne adresen e emailit [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.
Albalight shpk promovon shanse te barabarta  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Teodor Keko, Unaza e re , Pallati Pelivani, Kati 1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 444 5550

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë