Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ITE Grup paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. ITE Grup në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips,General Electric, Vimar, Bosch etj. Partneret e zgjedhur paraqesin në çdo kohë cilësi të produkteve dhe shërbimeve të tyre, duke ofruar standarde të larta dhe garantuar suksesin e ITE Grup. Shoqëria projekton dhe implementon me sukses objekte civile dhe industriale. Kjo realizohet në sajë të ngritjes dhe organizimit të strukturave përkatese, të përbëra me specialistë të kualifikuar dhe me eksperiencë.  Pozicioni i punes do te jete te dyqani jone qe ndodhet ne qytetin e Tiranes (Zona Ish Blloku), Rruga Perlat Rexhepi.

Detyrat

 • Te siguroje nje sherbim cilesor ndaj cdo personi qe paraqitet prane banakut duke i sherbyer atij me informacion, ofertim dhe plotesim kerkesash ne perputhje me procedurat e kompanise.
 • Te informoje klientet lidhur me karakteristikat e produktet qe ofrohen prane dyqanit dhe sqarimet e nevojshme ne sherbim te plotesimit te kerkesave nga stoku i dyqanit apo magazines se kompanise.
 • Te realizoje procesin e shitjes, dorezimin e mallit sipas kerkeses se klientit, faturimin dhe arketimin e saj.
 • Te evidentoje dhe informoje lidhur me mungesat e stokut qe ve re ne dyqan.
 • Te ndjeke furnizimin e dyqanit nga magazina qendrore duke hartuar kerkesen per plotesimin e treguesve te stokut si dhe duke ndjekur procedurat e kompanise per kete process.
 • Te kontrolloj gjendjen inventarit.

Kualifikimet

 • Te kete njohuri te mira mbi materialet elektrike (njohurite teknike perbejne avantazh).
 • Te kete njohuri baze te Paketes Microsoft Office dhe te kete punuar me perpara me regjistrim faturash malli (Hyrje-Dalje produktesh).
 • Te kete experience ne fusha te ngjashme.
 • Preferohet mosha 25-35 vjec.
 • Duhet te kete aftesi shume te mira komunikuese me klientet.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Aftesi per te punuar ne grup.
 • Te ruaje konfidencialitetin. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar te dergojne aplikimet e tyre prane Departamentit te Burimeve Njerezore ne e-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric&rdq...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 4538 449
 • Mobile: 00355 4 4538 440

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë