Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 17-12-2021 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Përfaqësues Shitje - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Përfaqësues Shitje në një nga kompanit më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.  
Vibtis shpk është një kompani shqiptare, e ndodhur në Tiranë, me mbi 10 vjet përvojë të suksesshme në treg. Shumë ambicioze, synon të furnizojë dhe mbështesë tregun Shqiptar dhe të Kosovës, me produkte dhe zgjidhje inovative dhe me cilësi të lartë në industritë: Punime Civile dhe Infrastrukturë, Energjitike, Sistemet e trajtimit të ujit dhe mbeturinave, Makineri dhe Pajisje

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni:
Ne po kërkojmë Përfaqësues Shitje me aftësi të shkëlqyera në shitje dhe negocim. 

Përfitimet:
• Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjësit tanë.
• Rritje dhe mundësi avancimi.
• Paketa e përfitimeve shumë konkurruese

Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në VIBTIS shpk. Rruga Dervish Hima, Qendra Arena, Hyrja C kati i 5 -të, Tiranë, Shqipëri

Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin e Ekonomisë ose Inxhinjerise Elektrike, je më i miri. Ke eksperiencë në shitje deri në tre (3) vite në fushën e materialeve elektrike. Je i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100%  atëherë;

Vibtis është kompania e duhur për ty!
Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë