Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-06-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Arjon kërkon Përfaqësues Shitjesh - Arjon është kompania e duhur për ty!

 • Punonjësi i Shitjeve është përgjegjës për të sjellë fitm të qëndrueshëm në kompani, në përputhje me planin e shitjes dhe marketingut.
 • Ekzekuton politikat e shitjeve dhe marrëdhënieve me klientët, mirëmban dhe përmirëson pozicionin konkurrues të kompanisë për të rritur pjesën e tregut. Monitoron instalimin dhe perceptimin e klientit dhe qëndrimet ndaj shërbimeve të ofruara.
 • Identifikon dhe komunikon me prodhimin lidhur me preferencat specifike të klientit ose kërkesat për shërbim dhe menjëherë punon për të ofruar zgjidhje për çdo ankesë të klientit.

Detyrat

 • Prezanton, promovon dhe shet produktet / shërbimet duke përdorur argumente bindëse për klientët ekzistues dhe të ardhshëm
 • Krijon, zhvillon dhe ruan marrëdhëni pozitive me biznesin dhe klientët
 • Analizon potencialin e territorit / tregut, dhe pistat e shitjeve
 • Planifikon, zhvillon dhe zbaton aktivitetet e shitjes për kategorinë e klientëve të caktuar
 • Vendos kontakte me kliente te rinj dhe mirëmban kontaktet me klientet ekzistues.
 • Identifikon, vlerëson dhe plotëson nevojat e klientëve bazuar në politiken dhe strategjinë fitimprurëse të kompanisë.
 • Është përgjegjës për rezultatet e biznesit të kesaj kategorie klientesh.
 • Viziton klientet, negocion marrëveshjet dhe ndërton marrëdhënie afatgjata.

Kualifikimet

Kush duhet të aplikojë?

 • Nese ke diplomë të shkollës së lartë, ne Menaxhim Biznesi dhe minimumi 2-4 vjet eksperiencë pune në fushën e shitjeve,
 • ke aftësi shumë të mira komunikimi dhe për të ndërtuar marrëdhënie profesionale produktive të biznesit.
 • Njeh gjuhën Greke dhe Angleze atëherë duhet të konsiderosh të punosh për Arjon.
 • Leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa:

 Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke)

Tiranë/Albania.

Apliko në [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".