Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72670

Perfaqesues Shitje

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

1


Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K është krijuar në vitin 2004 dhe operon në një sërë fushash të ndryshme shërbimi duke përfshirë Qeradhënien e Makinave nëpërmjet Franchises së prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e përdorimit të brandit ndërkombëtar në të gjithë Ballkanin; Shërbimet Doganore në të gjithë territorin e Shqipërisë; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar të produkteve Vodafone Albania.

Një kolektiv miqësor dhe kompani dinamike me zhvillim të shpejtë në fushën e turizimit dhe shërbimeve.

Pozicioni: Përfaqësues shitjesh

Departamenti: Sektori Makina me Qera

Vendndodhja: Tiranë

Përmbledhja e Pozicionit: Të prezantojë dhe të realizojë shitjen e shërbimeve dhe produkteve shtesë që ofron kompania duke synuar përmbushjen e objektivave dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Mirëpret me etike të lartë profesionale klientët e kompanisë. Pasi i uron mirëseardhjen Klientit, proçedon me ofrimin e informacionit përkatës në përputhje me procedurat duke synuar shitjen e produkteve ekstra.
 • Garanton ekzekutimin me përpikmëri të procedurës përkatëse në lidhje me procesin e Pick – up dhe te Drop- Off.
 • Kontrollon me vëmendje maksimale makinën që do i vihet në dispozicion Klientit dhe bën foto të mjetit të cilat i ruan në kompjuter sipas procedurës përkatëse.
 • Sigurohet qe makinat te jenë te lara dhe në kushte të mira pune para se të jepen me qira.
 • Ofron dhënien me qira të mjetit vetem pasi ai i është nënshtruar paraprakisht inspektimit dhe e ka kaluar me sukses.
 • Faturon Klientin, arkëton pagesat si dhe garanton nënshkrimin e kontratës nga ana e Klientit dhe kryen procedurën për ngrirjen e garancisë bankare.

Kualifikimet

Kualifikimet

Edukimi: ---------

Experienca: -------

 • Kualifikime të tjera: Zotërim i gjuhës angleze në nivel të mirë të folur (Njohja e gjuhëve të tjera të komunitetit europian do të përbënin avantazh);
 • Njohuri të mira në Paketën Microsoft Office;

 

Aftësitë:

 • Të ketë aftësi të mira, komunikuese, organizative dhe planifikuese;
 • Të ruajë dhe të mbrojë konfidencialitetin e informacioneve të kompanisë;
 • Të punojë me integritet, përkushtim, vetëmotivim përbëjnë cilësi të admirueshme për pozicionin;
 • Të jetë sistematik/i,e organizuar;
 • I/e orientuar drejt rezultateve;
 • Të Zotërojë leje qarkullimi të tipit B;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nëse jeni të interesuar, ju lutem dergoni CV-në tuaj në adresën [email protected] duke vendosur si subjekt “ Përfaqësues Shitjesh.”

Adressa: Hotel “Rogner”, Blv.”Dëshmorët e Kombit”,Tiranë, Albania.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887

vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonisë dhe aparaturave telefonike; shërbime që lidhen me pritjen e turisteve; Shoqërues në pikat turistike brenda e jashtë vendit dhe përkthyes; organizim eventesh, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI